Kırklar mh. ELAZIĞ satis@karatasrulman.com
Takip edin:
Karataş Rulman San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Elazığ ilinde faaliyet göstermekteyiz. Toptan ve perakendede toplam 67.000 çeşitle DEMİR-ÇELİK, MADENCİLİK, ÇİMENTO, ENERJİ, KAĞIT VE AMBALAJ, TARIM, MAKİNE İMALATI, OTOMOTİV, TEKSTİL sektörleri başta olmak üzere rulman ve kayış tedariğinde 25 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Rulman ve kayışa ek olarak, mafsal, oring, keçe, segman, kasnak, dişli, zincir, kaplin, kompakt set çeşitlerinin tamamı envanterimiz de bulunmaktadır. Elazığ merkezli şirketimiz aynı zamanda Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Karadeniz deki firmalara yüz yüze ziyaret ve satış pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Envanterimizde bulunan bazı markalardan NACHİ VE BANDO’NUN bölge bayiliğini yürütmekteyiz. Diğer ürünlerin markaları ise keçe; (SKT, CORTECO, CDF, FDT), kayış; (BANDO, BELTPLUS, CONTİTECH, RUBENA, GATES), rulman; (NACHİ, FAG, SKF, TİMKEN, DODGE, ORS, ETERNO), mafsal; (GMW)

 

Elazığ’da çalıştığımız firma ve kurumlardan bazıları ise ETİ KROM, SYCS ÇİMENTO, ÇİMENTAŞ ÇİMENTO, USLU ÇÖMLEK, MERT DÖKÜM, SÜTAŞ, ELAZIĞ BELEDİYESİ, ELAZIĞ ŞEKER FABRİKASI, TARIM KREDİ YEM …

 

7/24 çalışma prensibiyle çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarına kargo ve birebir teslimat ile hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz.

 

Elazığ ve çevresinde bulunan kurumlarımız için bölgenin en güçlü firmalarından KARATAŞ RULMAN olarak hizmet vermeye talibiz.

 

Saygılarımızla.
KARATAŞ RULMAN